Elektrický posuv zastřešení bazénu | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Elektrický posuv zastřešení bazénu

Pořídili jste si na zahradu bazén zapuštěný do země, ale nebaví vás neustále lovit síťkou hmyz, spadané listí a další nepořádek? Nebo se obáváte, že by v okamžiku vaší nepozornosti mohlo do bazénu spadnout dítě či domácí mazlíček? Váš problém vyřeší správné zastřešení.

Je velká škoda nechat zahradní bazén bez zastřešení. Střecha bazénu přispívá k bezpečnosti i lepší kvalitě vody a zároveň významně zvyšuje komfort vašeho bazénu. Díky některým typům zastřešení se totiž můžete v bazénu koupat za jakéhokoliv počasí.
 

Typy zastřešení

Pokud vám to finance dovolí, investujte do co nejkomfortnějšího zastřešení domácího bazénu. Určitě se nespokojte s pouhou plachtou přetaženou přes bazén, je to nevzhledné, použití zdlouhavé a během koupání je třeba plachtu někde skladovat. Mnohem lepší je stabilní zastřešení. Více o výhodách se rozepisujeme v článku Zastřešení na bazén na míru a jeho výhody


 

Vsaďte na elektrický pohon

K vyráběným zastřešením lze zvolit manuální či elektrický posun bazénového zastřešení. Elektrický posuv bazénového zastřešení je rozhodně tím pohodlnějším řešením, díky němu je možné střechu odtahovat a zatahovat bez fyzické námahy i v jednom člověku, stačí mačkat tlačítko. Nevýhodou je samozřejmě nutnost mít na zahradu přivedenou elektřinu. Rovněž se elektrický posuv stává dočasně nefunkčním při výpadku elektrického proudu. Při výpadku máme ale stále k dispozici manuální ovládání.
Zastřešení bazénu s elektrickým posuvem je možno na míru vyrobit pro takřka jakýkoliv bazén – obdélníkový, čtvercový i kruhový.
 

Výhody elektrického posuvu:

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.