Pochozí zastřešení bazénu | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Pochozí zastřešení bazénu

Plánujete pořídit si zahradní bazén a hledáte vhodný způsob zastřešení? Na výběr máte hned několik variant provedení. Velice oblíbené a designově zcela originální je takzvané pochozí zastřešení bazénu, které vaší zahradě dodá zcela nový rozměr.
 

Jak zvolit správný typ zastřešení?

Zastřešení bazénu vám umožní protáhnout si koupací sezónu až do podzimu a zároveň zabrání znečištění vody. Než si necháte bazén zastřešit, je nutné zvážit veškerá pro a proti jednotlivých typů, a vybrat takový  způsob, který vám bude vyhovovat, a zároveň skvěle doplní interiér vaší zahrady. Pokud nechcete, aby vám ve výhledu bránil mohutný ,, skleník“  tyčící se nad bazénem a plachta vám přijde nepraktická, je pro vás ideálním řešením právě pochozí zastřešení bazénu.
 

Multifunkční pochozí zastřešení bazénu

Pochozí zastřešení představuje posuvný kryt, který vám dovolí maximálně využít místo na zahradě. Pokud je váš bazén zakrytý posuvným krytem, vzniká v prostoru nad ním praktická terasa, kde se můžete opalovat, hrát si s dětmi nebo vytvořit elegantní zahradní posezení. Pochozí zastřešení je navíc důmyslnou variantou jak zabránit vstupu dětí do bazénu bez dozoru. Princip fungování pochozího zastřešení bazénu je založen na různě širokých panelech, které se pohybují v kolejnici a vytvářejí tak souvislou plochu chránící bazén. Kryt je vyráběn v mnoha variantách provedení a jistě si vybere i ten nejnáročnější zákazník.


 


Zpět na výpis novinek
Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.