Zastřešení bazénů | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Archiv novinek

Zastřešení bazénu svépomocí výhody a nevýhody

23.10.2017
Čím dál více lidí hledá v parných letních měsících osvěžení v bazénu. V popularitě dnes právem vedou bazény zakopané v zemi díky své velikosti, snadné údržbě a značnému prodloužení koupací sezóny, protože voda pak pomaleji chladne. Při stavbě zapuštěného bazénu se každý setká s otázkou zastřešení a právě na to se v tomto článku podíváme blíže.

Jak zastřešit bazén?

17.7.2017
Máte v plánu pořídit si zahradní bazén, nebo ho již vlastníte, ale koupací sezóna se vám zdá být příliš krátká? V dnešním článku vám poradíme, jak správně zastřešit bazén.

Zakrytí bazénu, které vydrží takřka celý život

4.5.2017
Možná už jste se rozhodli, že si necháte bazén zastřešit. Pokud si stále nejste jistí, jak to udělat a jaký design zvolit, je třeba zaměřit se na několik následujících aspektů. Zastřešení by nemělo být jen estetické, ale zároveň funkční a kvalitní.

Dostupné způsoby zakrytí bazénu

6.2.2017
Každý majitel bazénu jistě již někdy řešil otázku zakrytí. Většina to vyřešila přikrytím bazénu plachtou, které za čas vyhodnotila jako nevyhovující. Jaké jsou další možné varianty zakrytí?

Jak postupovat při zakrytí bazénu na zimu?

7.1.2017
Majitelé domácích bazénů dobře vědí, že čistit bazén od různých nečistot, jako je listí, hmyz nebo jiné nečistoty, je někdy pěkná otrava. Nejen k tomuto účelu se dají použít na zakrytí bazénu různé kryty nebo zastřešení. Zakrytí bazénu zaručuje bezpečnost pro děti nebo domácí zvířata a udržuje teplotu vody. Jak ale postupovat při zakrytí bazénu?

Je lepší kryt na bazén nebo zastřešení?

16.12.2016
Během letních parních dní si většina z nás nedokáže představit trávit den jinak než u vody. Návštěva veřejných koupališť nebo přírodních vodních zdrojů je prostě samozřejmostí. Šťastnější z nás pak mají možnost osvěžit se ve vlastním bazénu. O bazén je však nutné pečovat. Kromě jiného je také dobré pořídit kryt nebo zastřešení bazénu a to z mnoha důvodů.

Zastřešení kruhových a kulatých bazénů

29.9.2016
Nabízíme kvalitní a trvalé zastřešení kruhového bazénu. Unikátní systém konstrukce umožňuje snadné a rychlé otevírání.

Zastřešení nadzemních bazénů

29.9.2016
Nabízíme kvalitní a trvalé zastřešení nadzemních bazénu. Unikátní systém konstrukce umožňuje snadné a rychlé otevírání. Využíváme obdobné technologie jako při zastřešení klasických oválných či čtvercových bazénů. Hlavní rozdíl je ve vyšším rozměru zastřešení.

Zastřešení na bazén na míru a jeho výhody

29.9.2016
Jsme česká rodinná firma, která vyrábí zastření na bazén na míru pro vaši zahradu. Zakládáme si na špičkovém zpracováním, rychlém dodání, moderním designu a funkčním řešení s kvalitní kontrakcí.

Zakrytí na bazén na míru vašim potřebám

29.9.2016
V našich zeměpisných podmínkách patří zakrytí na bazén k nezbytným doplňkům. Díky kvalitnímu zastřešení dokážete výrazně prodloužit koupací sezonu, snížit tepelné ztráty a energetickou náročnost na ohřev bazénu. Použitím kvalitního zakrytí na bazén také zjednodušíte úklid. Nebudete muset řešit neustále a otravné uklízení listí a nepořádku, voda se nebude tolik kazit a nebudete muset používat takové množství chemikálií pro vyčistění bazénu.

Výhody a nevýhody přenosného zastřešení bazénu

29.9.2016
I toto léto ukázalo, že zastřešení je v našich podmínkách důležitou součástí bazénu. Počet teplých dnů, kdy se bylo možné koupat, nebyl vysoký. V dnešním článku se budeme věnovat výhodám a nevýhodám přenosného bazénového zastřešení.

Nabídka zaměstnání - přijmeme pracovníka na dílnu a montážníka

14.9.2016
Hledáme do našeho týmu pracovníka na dílnu pro manuální práci v Blansku.

Mimořádná nabídka! Nejlevnější vysoce kvalitní zastřešení bazénů alupo ekonomy již od 42 990 Kč!

14.9.2016
Hledáte ekonomickou variantu pro zastřešení bazénu? Navrhli jsme pro Vás nové kvalitní zastřešení bazénů Alupo Ekonomy za bezkonkurenční cenu!

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.