Dvoukolejnicové zastřešení bazénů | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Dvoukolejnicové zastřešení bazénů

Elexance zastřešení dvoukolejnicové
Dvoukolejnicové zastřešení bazénů je systém vhodný pro zajištění výborné manipulace s nižšími typy zastřešení a je nutný pro větší a těžší typy zastřešení. Zastřešení je díky vedení ve dvou kolejnicích odolnější proti vyšší zátěži (např. sněhové – viz. nejčastější dotazy).
 

Dostupné typy dvoukolejnicového zastřešení bazénů

 

Klasik oblouk

Klasik oblouk
Klasik oblouk je klasické obloukové zastřešení, které je díky svým statickým schopnostem, vhodné do podhorských oblastí. Na tomto typu zastřešení je mimo jiné lákavá jeho cenová dostupnost.

Více informací

 

Alupo NEW

Alupo NEW
Alupo NEW oceníte hlavně v nižších provedeních, pro nenarušený vzhled vaší zahrady. Linie zastřešení je tvořena jedním obloukem s velkým poloměrem a dvěma bočními rovnými stěnami. Tento tvar se dobře hodí do každého prostředí.

Více informací

 

Elegance LUX

Elegance
Elegance LUX je typ specifický svým nenásilným a ladným tvarem oblouku a v kombinaci s jeho nízkou konstrukcí působí elegantně.

Více informací

 

New Lokomotiva

New Lokomotiva
New Lokomotiva kombinuje nízké a podchozí zastřešení. Jeho přednost spočívá v tom, že je možné se v oblasti velkého oblouku neomezeně pohybovat.

Více informací

 

Klasik Lokomotiva LUX

Klasik Lokomotiva
Klasik Lokomotiva je cenově dostupnější variantou zastřešení typu Alupo New Lokomotiva. Pro svůj tvar klasického oblouku je vhodný i do podhorských oblastí.

Více informací

 

Šikmina oblouk

Šikmina oblouk
Šikmina oblouk kombinuje vysoký oblouk a jednu rovnou vysokou stěnu. Kombinace těchto dvou tvarů zajišťuje možnost bezproblémového pohybu po jedné straně bazénu.

Více informací


 

New domek

New domek
New domek zajišťuje díky svým vysokým bočním stěnám pohodlný pohyb po celém prostoru.

Více informací

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.