Zastřešení bazénů

     

Zastřešení bazénů je praktickou záležitostí, kterou ocení každý majitel bazénu. Když už se rozhodnete budovat bazén na zahradě, určitě jej chcete využívat v sezóně co možná nejdéle bez náročné údržby. Zastřešení zajistí bezstarostné užívání si vodních radovánek, i když zrovna není ideální počasí a zaručí delší životnost bazénu, protože slouží jako ochrana před vnějšími vlivy. Pomůžeme vám vybrat vhodný typ zastřešení bazénu podle vašich požadavků a zodpovíme všechny dotazy. V dnešní době už není zastřešení bazénů jen luxusním nadstandardem, ale výhodnou investicí, která v konečné fázi ušetří mnoho času i nákladů na údržbu vody. Právě díky zakrytí bazénu zůstává voda déle čistá, v optimální teplotě na koupání a designově si můžete vybrat takové zastřešení, které architektonicky zapadne do rázu vaší zahrady. Zajistěte si s námi celoroční zastřešení a prodlužete si koupání.

Nevíte si tady s výběrem? Čtěte průvodce výběrem bazénového zastřešení

 

Jak to funguje?
 

 

Vyberte si zastřešení podle výšky

Více zde.

Mimořádná nabídka - zastřešení v akci

Využijte akční nabídku na zastřešení bazénu za bezkonkurenční cenu:

 

Vyrobíme na míru

Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Pokud si přejete zastřešení bazénů na míru, vyjdeme vám vstříc. Dlouholeté zkušenosti nám umožní vyhovět téměř každému vašemu přání, protože víme jak na to! Ať už máte atypický tvar bazénu nebo si přejete zastřešení vést až na stěnu domu, vždy najdeme vhodné řešení.

Investice do zastřešení bazénu je tou nejlepší volbou, kterou můžete pro svůj bazén udělat. Ochrana bazénu a téměř půlroční koupací sezóna za to rozhodně stojí!

 

 

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů