Zastřešení bazénů

     

Zastřešení bazénů je praktickou záležitostí, kterou ocení každý majitel bazénu. Když už se rozhodnete budovat bazén na zahradě, určitě jej chcete využívat v sezóně co možná nejdéle bez náročné údržby. Zastřešení zajistí bezstarostné užívání si vodních radovánek, i když zrovna není ideální počasí a zaručí delší životnost bazénu, protože slouží jako ochrana před vnějšími vlivy. Pomůžeme vám vybrat vhodný typ zastřešení bazénu podle vašich požadavků a zodpovíme všechny dotazy. V dnešní době už není zastřešení bazénů jen luxusním nadstandardem, ale výhodnou investicí, která v konečné fázi ušetří mnoho času i nákladů na údržbu vody. Právě díky zastřešení bazénu zůstává voda déle čistá, v optimální teplotě na koupání a designově si můžete vybrat takové zastřešení, které architektonicky zapadne do rázu vaší zahrady. Zajistěte si s námi celoroční zastřešení a prodlužete si koupání.


 

Mimořádná nabídka - zastřešení v akci

Využijte akční nabídku na zastřešení bazénu za bezkonkurenční cenu:

 

Bezkolejnicové zastřešení bazénů

Bezkolejnicové zastřešení nabízí komfort v bezproblémovém pohybu okolo bazénu. Je jediným systémem zastřešení bazénů bez pojezdových drah. Je diskrétní, estetické a bez problémů se začlení do krajiny a přizpůsobí se architektuře.

Bezkolejnicové zastřešení bazénu je vhodné pro menší zahrady, kde potřebujete šetřit s místem a máte rádi jednoduchost, ale přitom kvalitu. Tento typ zastřešení bazénu je technicky nenáročný a velice praktický, vhodný téměř pro všechny zahradní bazény. Pokud je pro Vás prioritní estetika, ale i přesto chcete svůj bazén chránit a užívat si koupání celou sezónu, pak je pro Vás bezkolejnicové zastřešení bazénu tou správnou volbou.
Více informací >>
 

Jednokolejnicové zastřešení bazénů

Jednokolejnicové zastřešení bazénů je kombinací bezkolejnicového posunu zastřešení a posunu po kolejnici. Vodicí kolejnice na jedné straně zajišťuje snadnější manipulaci se zastřešením.

Jednokolejnicový systém zastřešení bazénů se využívá pro nízké nepodchozí zastřešení, je nenápadné, ideální pro menší zahrady, kde nechcete narušit prostředí robustní konstrukcí. Jednokolejnicové zastřešení bazénů se vyznačuje jednoduchým stylovým designem s kvalitním a vysoce odolným materiálem, který ochrání Vás i Váš bazén před nepříznivými vlivy počasí. Užívejte si koupání, co nejdéle to jde!
Více informací >>
 

Dvoukolejnicové zastřešení bazénů

Dvoukolejnicové zastřešení bazénů je systém vhodný pro zajištění výborné manipulace s nižšími typy zastřešení a je nutný pro větší a těžší typy zastřešení bazénů. Zastřešení je díky vedení ve dvou kolejnicích odolnější proti vyšší zátěži.

Tento typ zastřešení bazénů díky dvěma kolejnicím odolá větším tlakům a hodí se tedy i do podhorských oblastí, kde výborně odolá i extrémním vlivům počasí a sněhu. Díky této schopnosti se dvoukolejnicové zastřešení bazénů vyrábí i v podchozím provedení, které je však náročnější na prostorové možnosti kolem bazénu. Výhodou však je, že po vykoupání v chladnějším počasí se nemusíte běžet schovat do tepla, ale můžete zůstat v prostřední zastřešení bazénu, které udržuje teplotu nejen vody, ale částečně i vzduchu.

Dvoukolejnicové zastřešení bazénů je velice oblíbeným typem zastřešení a podle konkrétního modelu si pak můžete zvolit podle svých požadavků nejen na tvar a velikost, ale také na cenovou dostupnost. V dnešní době je zastřešení bazénu běžnou součástí příslušenství při výstavbě bazénu.
Více informací >>
 

Atypické zastřešení bazénů

Atypické zastřešení je řešením, pokud Vám nevyhovuje žádné z uvedených typů a máte specifické požadavky na typ vašeho zastřešení. Veškeré atypické zastřešení vyrábíme na přání zákazníka. Atypická provedení zastřešení řeší problém nedostatku místa kolem bazénu. Mohou se využít například v případě zvýšeného okraje bazénu nebo předmětů napevno umístěných kolem bazénu.
Více informací >>
 

Vyrobíme na míru

Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Pokud si přejete zastřešení bazénů na míru, vyjdeme vám vstříc. Dlouholeté zkušenosti v oblasti zastřešení bazénů nám umožní vyhovět téměř každému vašemu přání, protože víme jak na to! Ať už máte atypický tvar bazénu nebo si přejete zastřešení vést až na stěnu domu, vždy najdeme vhodné řešení.

Investice do zastřešení bazénu je tou nejlepší volbou, kterou můžete pro svůj bazén udělat. Ochrana bazénu a téměř půlroční koupací sezóna za to rozhodně stojí!

 

 

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů