Plastové bazény | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Plastové bazény

Plastové bazény jsou díky svým užitným vlastnostem předurčeny pro široký okruh uživatelů. Lze je využívat jak pro odpočinek a zábavu, tak i pro sportovní činnost. Plastové bazény jsou určeny do exteriérů i interiérů - do zahrad, pro rekreační střediska, dětské zotavovny, lázně, plovárny, školy, fitcentra, hotely, penziony, motely, sauny apod.
 

Plastové bazény špičkové kvality

Jsou vyráběny jako kompaktní celoplastová nádrž metodou extruderového a horkovzdušného svařování a s použitím svařovacího automatu. Uvedená technologie svařování zabezpečuje 100% ní těsnost.

Nabídka bazénů zahrnuje velikosti od 2 do 8 m délky a od 2 do 4 m šířky, kdy je bazén dovezen v celku přímo k zákazníkovi. Větší bazény jsou zhotovovány na místě. Hloubky jsou rovněž volitelné v rozsahu od 1,2 do 2 m. Nejoblíbenějšími tvary jsou: ovál, obdélník se zaoblenými rohy, ledvinka nebo kruh.

Plastový bazén Plastový bazén Plastový bazén

Bazény se skládají z rovného a pevného dna o síle 8 mm, obvodové stěny, která je přivařena ke dnu, vnějších výstužných žeber, horního lemu - límce, schodiště, systému filtrace vody, podvodního osvětlení a dalšího příslušenství, které plně splňuje současné požadavky na vybavení bazénu, jako je např. ohřev vody, protiproud apod.

Jako základní materiál je použit vytlačovaný homogenní polypropylen o síle 6 až 8 mm. Tento plast má dlouhou životnost, je odolný proti UV záření a je barvený ve hmotě v odstínu světle modrá, středně modrá a bílá. Má rovněž velmi dobré tepelně izolační vlastnosti je zdravotně nezávadný.
 

Příslušenství k plastovým bazénům

Plastové bazény jsou dodávány v provedení s plastovým schodištěm nebo s nerezovými žebříky, se závěsnou kartušovou filtrací nebo s různě výkonnými pískovými filtracemi podle kubatury bazénu. Součástí obvodu této filtrace je skimmer, potrubí a napouštěcí trysky.

Dále jsou vybaveny dle požadavku podvodními světly, skimmerovým vysavačem dna nebo automatickým vysavačem dna a stěn, který je řízen mikroprocesorem a ovládán dálkovým ovladačem, elektrickým ohřevem nebo tepelným výměníkem, protiproudem pro tvorbu vlnobití, masáží a plavání na místě, dávkovačem chemických přípravků, ochrannými plovacími foliemi zastřešením atd. Rádi na bazén zajistíme i zastřešení nebo laminátové bazény.
 

Nezávažně poptat cenu bazénu

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.