Stavební připravenost na zastřešení bazénů | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Stavební připravenost na zastřešení bazénů

Pro bezpečný a bezproblémový posun kolejnicového zastřešení bazénu musí být podklad pod kolejnicemi zpevněný betonem a veškerý povrch (dlažba, dřevo,…) do betonu uložen nebo k němu pevně přichycen.
 

Doporučený podklad pro montáž

Nedoporučujeme montáž zastřešení jen do zhutnělého podkladu, protože by mohlo dojít (např. vlivem dešťů) k pohybu dlažby, uvolnění kolejnice a následným problémům s posunem zastřešení nebo vlivem silného větru utržení zastřešení z podkladu. Betonové pásy pod kolejnicemi je vhodné umístit do nezámrzné hloubky (tj. cca 60-120 cm - v závislosti na lokalitě). Šířka těchto pásů závisí na počtu segmentů a tudíž na šířce kolejí (30-50 cm).

Stavební připravenost Stavební připravenost Stavební připravenost Stavební připravenost

Pro montáž zastřešení je nutné mít povrch po celé délce kolejnice zcela rovný. Pokud povrch rovný není, musí se kolejnice vypodložit a může zde nastat problém s posunem zastřešení.

 

Před montáží je nutné upozornit na elektrické rozvody, odpady, rozvody vody apod. Dále je nutné zajistit přístup k elektrickému proudu.
 

Jak probíhá montáž zastřešení bazénu?

Montáž zastřešení bazénu je díky zkušenostem montérů snadná a rychlá. Zastřešení vám přivezeme domů, přeneseme na místo. Následně z vyhotovených dílů smontujeme výsledné zastřešení, připevníme kolejnice k povrchu. Následně nasadíme oblouky, namontujeme dveře, držadla, aretační čepy a další volitelné příslušenství.
Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.