Stavební připravenost na zastřešení bazénů

Pro bezpečný a bezproblémový posun kolejnicového zastřešení bazénu musí být podklad pod kolejnicemi zpevněný betonem a veškerý povrch (dlažba, dřevo,…) do betonu uložen nebo k němu pevně přichycen.

stavební připravenost

Doporučený podklad pro montáž

Nedoporučujeme montáž zastřešení jen do zhutnělého podkladu, protože by mohlo dojít (např. vlivem dešťů) k pohybu dlažby, uvolnění kolejnice a následným problémům s posunem zastřešení nebo vlivem silného větru utržení zastřešení z podkladu. Betonové pásy pod kolejnicemi je vhodné umístit do nezámrzné hloubky (tj. cca 60-120 cm - v závislosti na lokalitě). Šířka těchto pásů závisí na počtu segmentů a tudíž na šířce kolejí (30-50 cm).Pro montáž zastřešení je nutné mít povrch po celé délce kolejnice zcela rovný. Pokud povrch rovný není, musí se kolejnice vypodložit a může zde nastat problém s posunem zastřešení.

Před montáží je nutné upozornit na elektrické rozvody, odpady, rozvody vody apod. Dále je nutné zajistit přístup k elektrickému proudu.
 

stavební připravenost

Jak probíhá montáž zastřešení bazénu?

Montáž zastřešení bazénu je díky zkušenostem montérů snadná a rychlá. Zastřešení vám přivezeme domů, přeneseme na místo. Následně z vyhotovených dílů smontujeme výsledné zastřešení, připevníme kolejnice k povrchu. Následně nasadíme oblouky, namontujeme dveře, držadla, aretační čepy a další volitelné příslušenství.

 

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů