Zastřešení bazénu v akci


Neustále se snažíme pro naše zákazníky vytvářet akční nabídky a cenová zvýhodnění našich zastřešení. Neváhejte se na nás obrátit s Vaší poptávkou. 

Poptat zastřešení v akci >>

 

Proč zvolit Alupo?

  • nízké ceny
  • životnost materiálu 50 let
  • vysoká odolnost (od -30°C až do +150°C)
  • garance stálosti materiálu
  • 20 let zkušeností s výrobou

 

Zastřešení Elegance LUX

Navrhli jsme pro vás nové kvalitní zastřešení bazénů Elegance LUX za bezkonkurenční cenu! V ceně je navíc zahrnuta montáž.

Více o akci >>
 

Zastřešení Alupo New

Navrhli jsme pro vás nové kvalitní zastřešení bazénů Alupo New za bezkonkurenční cenu! V ceně je navíc zahrnuta montáž.
Více o akci >>
 

Ekonomy - dvoukolejnicový systém

Dvoukolejnicový systém, přírodní elox, dutinkový polykarbonát, dveře v předním čelekoleje za bazén 230 cm, montáž.

Více o akci >>

Poptat zastřešení v akci >>


Nenašli jste odpovídající zastřešení v akci? Nevadí! I na ostatní běžné nabídky máme výhodné ceny a nabízíme nejlevnější zastřešení na trhu. Jak jsme dosáhli nízkých cen? Je to jednoduché, jsme výrobce, zastřešení neprodáváme. Máme moderní technologie a používáme kvalitní materiály, které nám umožní rychle a kvalitně vyrobit prvotřídní a přitom levné zastřešení. Přesvědčte se, že jsme levní a poptejte nás ještě dnes.

 

Nejlevnější zastřešení bazénů? Jak vybrat to pravé

Končící zima a počátek jara je ideálním obdobím, kdy začít přemýšlet o vylepšeních, která nám pomohou prožít léto plné zábavy. A jednou z možností je i zahradní bazén, kde se v parných letních dnech rádi ochlazujeme. A pokud bazén máte a ještě jste jej nazakryli, pak před sebou "valíte" otázku: "Jak na nejlevnější zastřešení bazénů?". Otázka, na kterou není snadné odpovědět, protože nejde pouze a jen o cenu, ale také kvalitu a komfort, který správně vybrané zastřešení může přinést.

Jasná volba - trvalé zastřešení

Hned na počátku se musíme jasně vymezit vůči různým dočasným a málo kvalitním fóliím nebo nafukovacím zastřešením. Ty jsou sice velmi laciné, ale často je po jedné sezóně musíme vyměnit, protože jsou poškozené tak, že je nemá smysl přes zimu skladovat. I proto se budeme věnovat trvalému zastřešení bazénů. To má jednoznačně tu výhodu, že pokud se k němu správně chováme, tak investované prostředky využijeme i mnoho letních sezón po sobě. 


Co vše ovlivňuje cenu?

Cena zastřešení bazenů se odvíjí od pěti základních faktorů:

  • Délka a šířka bazénu - Základními parametry, které ovlivňují cenu zastřešení bazénu jsou jeho délka a šířka. Čím větší zastřešení budete potřebovat, tím více peněz zaplatíte.
  • Model nebo typ - Cenu ovlivňuje i model zastřešení bazénu. Nejlevnější bývají obloukové typy, naopak finančně dráž vyjdou nízká zastřešení.
  • Prostor za bazénem - Zvláštní kritérium, ale velmi důležité. Pokud máte za bazénem prostor pro odsunutí zastřešení, pak je to fajn a instalují se pouze delší kolejnice. Pokud prostor chybí, je nutné vyrobit tzv. výklopnou klapku, která bývá nákladnější.
  • Vlastnosti zastřešení - Při výběru zastřešení bazénu je nutné brát v potaz i jeho vlastnosti - izolační schopnosti atp. 
  • Příslušenství na míru - Pokud chcete nejlevnější zastřešení bazénu, pak se musíte rozloužit s nadstandardními prvky jako jsou uzamykatelné aretace nebo bezprahové dveře. 

Ze zmíněného je patrné, že výběr nejlevnější zastřešení bazénu není úplně snadný. Pokud však zvážíte všech pět zmíněných kritérií, pak se k té nejlepší ceně jistě dostanete. Rádi vám s výběrem poradíme Důležité je však mít na paměti, že nejnižší cena není vše. Důležitý je i komfort a kvalita. 

 

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů