Zastřešení bazénů akce - u nás nejlevněji | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Zastřešení bazénu v akci

PRÁVĚ PROBÍHÁ VÝPRODEJ ZASTŘEŠENÍ - VÍCE ZDE  >>


Chcete ušetřit až 30% z ceny zastřešení bazénu? Využijte naší speciální akce na vybrané modely s cenovým zvýhodněním. Ale pospěšte si! Akce je časově limitována!

Poptat zastřešení v akci >>

 

Proč zvolit Alupo?

 

Zastřešení Elegance LUX již od 47.990,- Kč

Navrhli jsme pro vás nové kvalitní zastřešení bazénů Elegance LUX za bezkonkurenční cenu! V ceně je navíc zahrnuta montáž a doprava do 100 km zdarma!

Více o akci >>
 

Zastřešení Alupo New již od 50.990,- KčNavrhli jsme pro vás nové kvalitní zastřešení bazénů Alupo New za bezkonkurenční cenu! V ceně je navíc zahrnuta montáž a doprava do 100 km zdarma!

Více o akci >>
 

Výhodný set - laminátový bazén Klasik + zastřešení Ekonomy


Popis bazénu Klasik:
délka: 6100 mm, šířka: 3350 mm, hloubka: 1300 mm
Popis zastřešení Ekonomy:
dvoukolejnicový systém, přírodní elox, dutinkový polykarbonát, dveře v předním čelekoleje za bazén 230 cm, montáž.

Cena: 145 000 Kč bez DPH (bez dopravy),
Získat za tuto cenu >>

Ekonomy - dvoukolejnicový systém


Popis zastřešení:
dvoukolejnicový systém, přírodní elox, dutinkový polykarbonát, dveře v předním čelekoleje za bazén 230 cm, montáž.

Doprava: doprava do 100 km zdarma!
Cena: od 42 990 Kč bez DPH
Získat za tuto cenu >>

Elegance - dvoukolejnicový systém


Popis zastřešení:
dvoukolejnicový systém (3 segmenty), eloxovaný hliník, boční vstup, větrací dvířka, dutinkový polykarbonát, montáž.

Rozměry: 3 x 6,30 x 0,85 m (výška)
Doprava: doprava do 100 km zdarma!
Cena: 70 000 Kč bez DPH
Získat za tuto cenu >>

New Alupo - jednokolejnicový systém zastřešení


Popis zastřešení:
jednokolejnicový systém (4 segmenty), eloxovaný hliník, dutinkový polykarbonát, boční vstup, větrací dvířka, pochozí koleje, průběžné koleje, prodloužení kolejí, montáž.

Rozměry: 4 x 8,4 x 1 m (výška)
Doprava: doprava do 100 km zdarma!
Cena: 110 000 Kč bez DPH
Získat za tuto cenu >>
 

New Alupo - jednokolejnicový systém zastřešení


Popis zastřešení:
jednokolejnicový systém (5 segmentů), eloxovaný hliník, dutinkový polykarbonát, boční vstup, větrací dvířka, pochozí koleje, průběžné koleje, prodloužení kolejí, montáž.

Rozměry: 4 x 10,5 x 1,1 m (výška)
Doprava: doprava do 100 km zdarma!
Cena: 141 000 Kč bez DPH
Získat za tuto cenu >>
 

Obloukové zastřešení se šikminou


Popis zastřešení:
4 segmenty, eloxovaný hliník, dutinkový polykarbonát, vstupní dveře v čele nebo z boku, pochozí koleje, prodloužení kolejí, montáž.

Rozměry: 4,5 x 8,4 x 2,2 m (výška)
Doprava: doprava do 100 km zdarma!
Cena:  130 000 Kč bez DPH
Získat za tuto cenu >>


Další akce na zastřešení bazénu naleznete v sekci výprodej.

Poptat zastřešení v akci >>Nenašli jste odpovídající zastřešení v akci? Nevadí! I na ostatní běžné nabídky máme výhodné ceny a nabízíme nejlevnější zastřešení na trhu. Jak jsme dosáhli nízkých cen? Je to jednoduché, jsme výrobce, zastřešení neprodáváme. Máme moderní technologie a používáme kvalitní materiály, které nám umožní rychle a kvalitně vyrobit prvotřídní a přitom levné zastřešení. Přesvědčte se, že jsme levní a poptejte nás ještě dnes.

 

Nejlevnější zastřešení bazénů? Jak vybrat to pravé

Končící zima a počátek jara je ideálním obdobím, kdy začít přemýšlet o vylepšeních, která nám pomohou prožít léto plné zábavy. A jednou z možností je i zahradní bazén, kde se v parných letních dnech rádi ochlazujeme. A pokud bazén máte a ještě jste jej nazakryli, pak před sebou "valíte" otázku: "Jak na nejlevnější zastřešení bazénů?". Otázka, na kterou není snadné odpovědět, protože nejde pouze a jen o cenu, ale také kvalitu a komfort, který správně vybrané zastřešení může přinést.

Jasná volba - trvalé zastřešení

Hned na počátku se musíme jasně vymezit vůči různým dočasným a málo kvalitním fóliím nebo nafukovacím zastřešením. Ty jsou sice velmi laciné, ale často je po jedné sezóně musíme vyměnit, protože jsou poškozené tak, že je nemá smysl přes zimu skladovat. I proto se budeme věnovat trvalému zastřešení bazénů. To má jednoznačně tu výhodu, že pokud se k němu správně chováme, tak investované prostředky využijeme i mnoho letních sezón po sobě. 


Co vše ovlivňuje cenu?

Cena zastřešení bazenů se odvíjí od pěti základních faktorů:

  • Délka a šířka bazénu - Základními parametry, které ovlivňují cenu zastřešení bazénu jsou jeho délka a šířka. Čím větší zastřešení budete potřebovat, tím více peněz zaplatíte.
  • Model nebo typ - Cenu ovlivňuje i model zastřešení bazénu. Nejlevnější bývají obloukové typy, naopak finančně dráž vyjdou nízká zastřešení.
  • Prostor za bazénem - Zvláštní kritérium, ale velmi důležité. Pokud máte za bazénem prostor pro odsunutí zastřešení, pak je to fajn a instalují se pouze delší kolejnice. Pokud prostor chybí, je nutné vyrobit tzv. výklopnou klapku, která bývá nákladnější.
  • Vlastnosti zastřešení - Při výběru zastřešení bazénu je nutné brát v potaz i jeho vlastnosti - izolační schopnosti atp. 
  • Příslušenství na míru - Pokud chcete nejlevnější zastřešení bazénu, pak se musíte rozloužit s nadstandardními prvky jako jsou uzamykatelné aretace nebo bezprahové dveře. 

Ze zmíněného je patrné, že výběr nejlevnější zastřešení bazénu není úplně snadný. Pokud však zvážíte všech pět zmíněných kritérií, pak se k té nejlepší ceně jistě dostanete. Rádi vám s výběrem poradíme Důležité je však mít na paměti, že nejnižší cena není vše. Důležitý je i komfort a kvalita. 

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.