Konstrukční řešení

Zajímá vás více informací o konstrukčním řešení zastřešení bazénu? Připravili jsme si pro vás stručnou specifikaci. Bližší informace vám rádi poskytnou naši technici. Neváhejte nás kontaktovat.
 

Konstrukce zastřešení bazénu

Konstrukce zastřešení bazénu je vyrobena z profilů slitiny hliníku, které jsou velice pevné. Tuto hliníkovou konstrukci je možné ponechat v přírodní barvě nebo ji barevně upravit podle přání zákazníka.
 

Výplň

Výplň zastřešení je dutinkový nebo plný polykarbonát. Dutinkový polykarbonát je charakteristický výbornými termo-izolačními vlastnostmi a nárazovou houževnatostí, tzn., že je vyloučen vznik střepů. Tloušťka plného polykarbonátu je 4mm. Termo-izolační vlastnosti jsou v porovnání s dutinovým polykarbonátem nepatrně horší, proto doporučujeme kombinaci těchto dvou druhů polykarbonátu. Veškeré výplně disponují ochrannou vrstvou proti UV záření. Polykarbonát se vyrábí v několika barevných odstínech.
 

Segmenty

Segmenty se posouvají na silonových a gumových kolečkách s nerezovými krytovanými ložisky po profilované dráze, což zajišťuje jednoduchou a bezproblémovou manipulaci. Tato dráha (kolejnice) má povrchovou úpravu (elox) a je možné ji vyrobit ve dvou barevných provedeních, stříbrné a bronzové.

Rozměry zastřešení se upřesní po dohodě se zákazníkem, dle jeho potřeb a požadavků.

 

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů