Konstrukční řešení | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Konstrukční řešení

Zajímá vás více informací o konstrukčním řešení zastřešení bazénu? Připravili jsme si pro vás stručnou specifikaci. Bližší informace vám rádi poskytnou naši technici. Neváhejte nás kontaktovat.


Konstrukce

Konstrukce zastřešení bazénu je vyrobena z profilů slitiny hliníku, které jsou velice pevné. Tuto hliníkovou konstrukci je možné ponechat v přírodní barvě nebo ji barevně upravit podle přání zákazníka.
 

Výplň

Výplň zastřešení je dutinkový nebo plný polykarbonát. Dutinkový polykarbonát je charakteristický výbornými termo-izolačními vlastnostmi a nárazovou houževnatostí, tzn., že je vyloučen vznik střepů. Tloušťka plného polykarbonátu je 4mm. Termo-izolační vlastnosti jsou v porovnání s dutinovým polykarbonátem nepatrně horší, proto doporučujeme kombinaci těchto dvou druhů polykarbonátu. Veškeré výplně disponují ochrannou vrstvou proti UV záření. Polykarbonát se vyrábí v několika barevných odstínech.

Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce Konstrukce


Segmenty

Segmenty se posouvají na silonových a gumových kolečkách s nerezovými krytovanými ložisky po profilované dráze, což zajišťuje jednoduchou a bezproblémovou manipulaci. Tato dráha (kolejnice) má povrchovou úpravu (elox) a je možné ji vyrobit ve dvou barevných provedeních, stříbrné a bronzové.

Rozměry zastřešení se upřesní po dohodě se zákazníkem, dle jeho potřeb a požadavků.

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.