Bazény se zastřešením

Toužíte po novém bazénu se zastřešením? Máme pro vás řešení. Nabízíme zvýhodněné modely bazénů s nízkým i vysokým zastřešením. Nechte si od nás nezávazně a zdarma vytvořit cenovou kalkulaci.

bazény se zastřešením

Proč zvolit bazén se zastřešením právě od nás?

  • Jsme rodinná firma s 20 + let praxí
  • Máme skvělé reference
  • Ušetříte peníze – zvýhodněné sady jsou levnější než samostatný nákup
  • Ušetříte čas – o vše se postaráme, od návrhu po realizaci
  • Ušetříte nervy – o vaši zakázku se bude starat zkušený projektový manager, instalaci provádí naši proškolení zaměstnanci
  • Montáž v ceně
  • Zaškolení a servis v ceně

 

bazén zastřešením

 

Proč si pořídit bazén se zastřešením?

Bazény jsou dnes u nás velmi populární a najdete je u většiny novostaveb rodinných domů i na mnoha zahradách u starší zástavby či u chat. Při plánování nového bazénu zvažte, zda si ho nepořídit rovnou se zastřešením. Má to řadu výhod.

 

Koupání po celý rok

I když koupání v bazénu máme většinou spojeno jen se slunečnými dny, zastřešený bazén s vyhříváním vody může sloužit pro zdravý pohyb ve vodě klidně po celý rok. Zkusili jste třeba plavat v teplé vodě a mít kolem bazénu sníh? Skvělý zážitek. 

Dnes je u domácích bazénů dalším důležitým parametrem také jeho energetická náročnost. Díky kvalitnímu zastřešení udržíte jak vodu v bazénu, tak i vzduch pod střechou déle teplé. Vodu neochladí ani déšť, nebo zimní sněžení. A díky střeše se bude bazénová voda také méně odpařovat.

 

Čistota a bezpečí

Zastřešení také chrání bazén před znečištěním, takže vám odpadnou nepříjemné povinnosti se zazimováním a jarní očistou bazénu před sezónou. Nebudete muset vybírat listy a další rostlinné zbytky z vody a když bude foukat silný vítr, vás se to v bazénu nijak nedotkne. Zastřešení je také důležitým bezpečnostním prvkem, což potvrdí jak rodiče malých dětí, tak majitelé domácích mazlíčků. Ale bazén bez střechy může být rizikem i pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo pro seniory. Střecha bazén bezpečně oddělí od zahrady. A pokud se chcete s rodinou koupat na čerstvém vzduchu, stačí ji jednoduše otevřít.

 

Jaké zastřešení je nejlepší

U klasických pevných bazénů je nejjednodušší pořídit si zastřešení zároveň s bazénem. Zemní práce proběhnou najednou, jednotlivé kroky na sebe budou navazovat a vám se nestane, že upravenou zahradu poškodí dodatečná montáž střechy. V současnosti se taková zastřešení vyrábějí hlavně z polykarbonátu, a to na jakýkoli tvar bazénu, ať už jde o běžný obdélník, nebo atypický tvar. Zastřešení se buď posouvá po kolejích, nebo se některé z částí zastřešení mohou vyklápět, nebo posouvat.

 

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů