Recenze bazénového vysavače Aquabot MOUSE

16. 2. 2023 | Jaroslav Hruška

Recenzi nám poslal zákazník Jarda:

Musím říct, že vysavač Aquabot Mouse překonal všechna moje očekávání. Po zkušenostech s levnější modelem, který se rozbil, jsem se rozhodl investovat do modelu Aquabot Mouse. A byla to jedna z nejlepších investic.

Cena byla přívětivá a ovládání vysavače je naprosto jednoduché, což ocení každý, kdo nechce trávit dlouhé hodiny studováním návodu. Co mě ale opravdu překvapilo, je účinnost čištění. Tento vysavač zvládne dokonale vyčistit celé dno bazénu. Ano, filtrační sáček má svá omezení a nezachytí úplně všechny jemné nečistoty, ale to dožene bazénová filtrace.

Další věc, která stojí za zmínku, je jemný filtrační sáček. Ten je tak účinný, že zachytává i ty nejdrobnější nečistoty. Ano, absence otočného kabelu může být pro někoho mínusem, ale vzhledem ke všem výhodám, které tento vysavač nabízí, je to pro mě zanedbatelný detail.

Celkově jsme s účinností a spolehlivostí vysavače spokojen. Ačkoliv je na trhu mnoho dražších a možná i technicky vyspělejších vysavačů, tento model dokazuje, že za rozumnou cenu můžete získat skvělého a spolehlivého bazénového pomocníka.

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů