Servis bazénů není radno podcenit. Na co se připravit?

15. 1. 2020 | Zdeněk Kubica

Mít v dnešní době na zahradě bazén není kdovíjaký luxus. Dovolit si ho může v podstatě úplně každý. Bazén ale není jen radost a veselí v podobě vítaného osvěžení během horkých dní. Zároveň představuje i starosti a určité povinnosti, které jdou s provozem bazénu ruku v ruce. Pravidelný servis bazénů není radno podcenit. Proč ale plýtvat časem i námahou, když to za vás mohou udělat jiní?

 

Bazén má sloužit, bez údržby to ale nepůjde

Bazén by měl sloužit vám – ne vy jemu. Pokud ale chcete bazén užívat, musíte se o něho starat. Péče o bazén rozhodně není jen o odstranění napadaných nečistot z vodní hladiny nebo pouštění filtrace. Je toho mnohem více, oč si váš bazén žádá a co požaduje výměnou za to, že je vám k dispozici pokaždé, když se chcete osvěžit, zaplavat si nebo si užít vodní radovánky s dětmi.
 

Prasklé trubky, unikající voda, zanesená filtrace – je toho hodně!

Bazén za sebou nemusí mít nutně několik sezon, aby přestal sloužit tak, jak od něho očekáváte. Stát se může ledasco, proto je pravidelná údržba a servis určitě na místě. Mezi nejčastější problémy patří unikající voda, kdy majitelé bazénu ani pořádně nevědí, kudy ta potvora z bazénu vlastně mizí. Dalším častým problémem je prasklá filtrační nádoba, jejímž úkolem je udržet vodu čistou – a když nefunguje, je o malér postaráno. A co třeba zdvihnutá bazénová folie, odlupující se barva z betonu nebo špatné rozvody? Je toho hodně, s čím vám profesionální servis bazénů může pomoci.
 

Zvládnete to sami nebo to necháte na proficích?

Proč se zdržovat servisem bazénu, když to za vás mohou udělat ti, pro které je pravidelná údržba každodenním chlebem? Obraťte se na profíky, kteří mají zkušenosti a přesně vědí, co váš bazén nejvíce potřebuje. Ať už jde o hledání úniku vody, výměnu rozvodů, lepení bazénu nebo výměnu bazénové fólie, můžete všechnu práci nechat na jiných. Ušetříte spoustu času i starostí – těžkou práci odvedou jiní a vy si budete moci užívat výhody, které váš servisovaný bazén nabízí!

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů