Vyberte si bazén rovnou se zastřešením a ušetřete | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Vyberte si bazén rovnou se zastřešením a ušetřete

Už při výběru bazénu je potřeba myslet na všechny důležité součásti a doplňky, které jsou pro jeho bezproblémový provoz potřeba. Patří k nim i zastřešení bazénu. Zjistěte, k čemu je užitečné a proč je nejlepší si je pořídit rovnou s bazénem.
 

Zastřešení bazénu přináší spoustu výhod

Skvěle padnoucí zastřešení k bazénu je nejlepší vybrat rovnou s bazénem, protože pak k němu dobře sedí a přináší tyto výhody:

  • udržuje vodu v perfektní kondici: zabraňuje napadání listí a dalších nečistot do vody a i teplotu vody napomáhá udržet v příjemných hodnotách
  • prodlužuje koupací sezónu: hlavně u podchozích modelů se dá komfortně koupat delší dobu a za nepříznivého počasí
  • zvyšuje životnost samotného bazénu: chrání ho před povětrnostními vlivy, díky čemuž je bazén méně namáhaný a má šanci vydržet déle v dobrém stavu
  • zvyšuje bezpečí: nemusíte se bát, že by děti nebo zvířata spadly do bazénu
bazén se zastřešením
 

Pořiďte si bazén a dokonale padnoucí zastřešení najednou

I u výroby a instalace bazénového zastřešení se mohou vyskytnout problémy. Abyste jim předešli, je ideální zvolit jednoho dodavatele. My v  Alupo vyrobíme dokonale padnoucí zastřešení na bazén, který si u nich vyberete. Zná konkrétní rozměry a konstrukci nabízených bazénů, proto výroba i instalace zastřešení probíhá v perfektní souhře. Zakázka díky znalostem obou konstrukcí probíhá bez problémů. Set bazénu a zastřešení navíc vychází cenově výhodněji, než kdybyste pořizovali zastřešení později nebo zvlášť.


 

Vyberte si typ zastřešení přesně pro vás

V Alupo.cz nabízíme široké množnosti v provedení zastřešení bazénů, které si můžete vybrat podle svých představ a hlavně podmínek na vaší zahradě. Vyrábíme jedinečné bezkolejnicové řešení, u kterého odpadá čištění kolejnic a snadněji se kolem bazénu pohybuje. Klasické dvoukolejnicové zastřešení využijete u větších bazénů a podchozích variant. Pro menší zahrady je ideální kombinace obou typů - jednokolejnicové zastřešení, které je tak i méně náročné na údržbu. Samozřejmě pořídíte i atypické zastřešení, když potřebujete mít zastřešení bazénu například součástí blízké zdi nebo okrajů bazénu.

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.