Vyberte si bazén se zastřešením a ušetřete

Už při výběru bazénu je potřeba myslet na všechny důležité součásti a doplňky, které jsou pro jeho bezproblémový provoz potřeba. Patří k nim i zastřešení bazénu. Zjistěte, k čemu je užitečné a proč je nejlepší si je pořídit rovnou s bazénem.
 

Zastřešení bazénu přináší spoustu výhod

Skvěle padnoucí zastřešení k bazénu je nejlepší vybrat rovnou s bazénem, protože pak k němu dobře sedí a přináší tyto výhody:

  • udržuje vodu v perfektní kondici: zabraňuje napadání listí a dalších nečistot do vody a i teplotu vody napomáhá udržet v příjemných hodnotách
  • prodlužuje koupací sezónu: hlavně u podchozích modelů se dá komfortně koupat delší dobu a za nepříznivého počasí
  • zvyšuje životnost samotného bazénu: chrání ho před povětrnostními vlivy, díky čemuž je bazén méně namáhaný a má šanci vydržet déle v dobrém stavu
  • zvyšuje bezpečí: nemusíte se bát, že by děti nebo zvířata spadly do bazénu

 

 

 

Pořiďte si bazén a dokonale padnoucí zastřešení najednou

I u výroby a instalace bazénového zastřešení se mohou vyskytnout problémy. Abyste jim předešli, je ideální zvolit jednoho dodavatele. My v  Alupo vyrobíme dokonale padnoucí zastřešení na bazén, který si u nich vyberete. Zná konkrétní rozměry a konstrukci nabízených bazénů, proto výroba i instalace zastřešení probíhá v perfektní souhře. Zakázka díky znalostem obou konstrukcí probíhá bez problémů. Set bazénu a zastřešení navíc vychází cenově výhodněji, než kdybyste pořizovali zastřešení později nebo zvlášť.

Vyberte si typ zastřešení přesně pro vás

V Alupo.cz nabízíme široké množnosti v provedení zastřešení bazénů, které si můžete vybrat podle svých představ a hlavně podmínek na vaší zahradě. Vyrábíme jedinečné bezkolejnicové řešení, u kterého odpadá čištění kolejnic a snadněji se kolem bazénu pohybuje. Klasické dvoukolejnicové zastřešení využijete u větších bazénů a podchozích variant. Pro menší zahrady je ideální kombinace obou typů - jednokolejnicové zastřešení, které je tak i méně náročné na údržbu. Samozřejmě pořídíte i atypické zastřešení, když potřebujete mít zastřešení bazénu například součástí blízké zdi nebo okrajů bazénu.

 

Kam dál? Čtěte jak vybrat bazénové zastřešení.

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů