Whirpooly | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Whirpooly

Široká nabídka whirlpoolů

Whirlpooly nabízíme v široké paletě barev, tvarů a funkcí. Veškeré whirlpooly jsou vyráběny v té nejvyšší kvalitě. Whirlpooly Hydropool i Serenity se vyrábí v několika modelech, sériích s různým počtem trysek. Některé modely lze pro maximální zážitek nadstandardně vybavit barevným osvětlením, hudbou nebo obrazovkou, dálkovým ovládáním a jiným příslušenstvím.
 

Co je to vlastně whirlpool?

Whirlpool je hydromasážní bazének s teplou vodou, který má vlastní topení i filtraci. Je vhodný pro celoroční provoz jak v interiéru tak exteriéru za každého počasí. Do komerčního provozu i soukromí.

  

Vliv hydromasáže na lidský organismus

Lékaři potvrzují zázračné účinky hydroterapie téměř na všechny oblasti lidského organizmu včetně psychiky a tak je pořízení masážního bazénku zejména investicí do kvality Vašeho života. Urychluje se tak úleva od únavy a bolesti, zároveň klesá krevní tlak, čímž se snižuje napětí působící na srdce a ostatní životně důležité orgány. Osvobození od bolesti společně s celkovým uvolněním přispívá k navození psychického klidu a pohody. Je to ta nejlepší odměna pro Vaše tělo i duši.

 

Výrobce whirlpoolů patří mezi špičku ve vývoji a výrobě

Kvalita kanadského výrobku s více než 20-ti letou působností na světovém trhu. Variabilita v umístění - venkovní i vnitřní, mobilní nebo vestavěné řešení. Jednoduchost v obsluze i údržbě - elektronické dotekové ovládání, výkonná dvojí filtrace. Dokonalost v detailech - polštářky, anatomicky tvarovaná sedátka a lehátka, různě nastavitelné trysky přímé i rotační, rozdělovač intenzity proudu, podvodní osvětlení s barevnými kryty, madlo, protiskluzová úprava schodů, termokryt již v základním provedení.

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.