Zastřešení bazénu 7×3 metrů

Je poněkud nepohodlné neustále hlídat zapuštěný bazén před dětmi a domácími mazlíčky, aby do něho nespadli. Riziko nebezpečného pádu do vody pomáhá eliminovat zastřešení bazénu 7×3 m, jež zároveň chrání bazén před nečistotami a prodlužuje možnost koupání na dobu od dubna do října. Díky zastřešení se omezují noční tepelné ztráty, a naopak přes den se přes stěnu zastřešení voda v bazénu ohřívá, takže bývá o 5 a 7 stupňů Celsia teplejší, než by byla bez zastřešení.

Zastřešení bazénu 7×3 m současně s ohřevem vody snižují finanční náklady na provoz bazénu. Ušetříte hlavně na bazénové chemii, čímž se vám brzy vrátí vaše finance, jež jste vynaložili na pořízení zastřešení. V dnešní době je proto již standardem mít bazén zastřešený.

V naší nabídce naleznete zastřešení bazénu 7×3 m, do kterého se používají špičkové hliníkové profily a dutinkový polykarbonát jako výplň segmentů ve tvaru obloukové konstrukce, která dobře odolává nánosům sněhu i nárazům větru a deště. Takové zastřešení je nejúčinnější ochranou před padajícím listím, hmyzem, pylem nebo trávou z okolí.

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů