Zastřešení bazénu 7×3 metrů | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Zastřešení bazénu 7×3 metrů

Je poněkud nepohodlné neustále hlídat zapuštěný bazén před dětmi a domácími mazlíčky, aby do něho nespadli. Riziko nebezpečného pádu do vody pomáhá eliminovat zastřešení bazénu 7×3 m, jež zároveň chrání bazén před nečistotami a prodlužuje možnost koupání na dobu od dubna do října. Díky zastřešení se omezují noční tepelné ztráty, a naopak přes den se přes stěnu zastřešení voda v bazénu ohřívá, takže bývá o 5 a 7 stupňů Celsia teplejší, než by byla bez zastřešení.

Zastřešení bazénu 7×3 m současně s ohřevem vody snižují finanční náklady na provoz bazénu. Ušetříte hlavně na bazénové chemii, čímž se vám brzy vrátí vaše finance, jež jste vynaložili na pořízení zastřešení. V dnešní době je proto již standardem mít bazén zastřešený.

V naší nabídce naleznete zastřešení bazénu 7×3 m, do kterého se používají špičkové hliníkové profily a dutinkový polykarbonát jako výplň segmentů ve tvaru obloukové konstrukce, která dobře odolává nánosům sněhu i nárazům větru a deště. Takové zastřešení je nejúčinnější ochranou před padajícím listím, hmyzem, pylem nebo trávou z okolí.

zastřešení bazénu 7x3 metru

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.