Zastřešení bazénů ovál

Zastřešení bazénů tvaru ovál už dávno neplní ochranu jen v jednom hledisku, a to ochranu vody před vnějšími vlivy a mechanickým znečištěním. Zastřešení je v současné době chápáno jako moderní řešení pro všechny typy zapuštěných i volně stojících bazénů. Přináší bonusy pro váš bazén, jemuž prodlouží životnost o velkou řadu let.

Častější výměna bazénu kvůli jeho nevyhovujícímu stavu než by bylo nezbytně nutné v případě instalace zastřešení,  je nejen stavebně náročná akce ale nese ssebou i značnou finanční zátěž. Užívat si pohodu a relax u vlastního zdroje zábavy, osvěžení i sportovního vyžití opravdu dlouho a pokud možno s minimálními zásahy, to je cíl každého majitele bazénu. Zastřešení je pak logickou volbou, která tento cíl umí naplnit.

Co získáte zastřešením bazénů typu ovál:

  • praktický doplněk, které ochrání celé zařízení,
  • prodlouženou dobu možnosti koupání, a to i o několik měsíců,
  • ochranu před napadaným listím, nalétáváním hmyzu, před nečistotami,
  • úsporu na chemických čistidlech,
  • ekonomickou úsporu provozu,
  • ochranu před UV zářením,
  • snížení teplotních ztrát,
  • omezení výskytu bakterií nebo plísní.

 

Oválné bazénové zastřešení vyrábíme na míru zákazníků. Zvládneme bezkolejnicové, jednokolejnicové, dvoukolejnicové i případné atypické řešení pro váš bazén. Jakékoli rozměry, vzhled nebo tvary tak pro nás nejsou problém.

Každé zastřešení je realizováno na stabilní, ale zároveň dostatečně pevné konstrukci s výplní tvrzeného polykarbonátu, který splňuje všechny vysoké nároky na kvalitu i odolnost. Díky tomu se můžete spolehnout na praktickou funkčnost celého zařízení po celý rok.

Polykarbonát je možný volit z provedení:

  • plná výplň nebo dutinková výplň (obojí kouřová, čirá nebo světle modrá barva).

Konstrukce je v barevném provedení v podstatě bez omezení. Můžete si vybrat jakýkoli barevný design tak, aby vám co nejlépe seděl do prostředí vaší zahrady nebo jiného místa, kde máte umístěný bazén.

Poptejte oválné zastřešení ještě dnes >>

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů