Zastřešení bazénů ovál | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Zastřešení bazénů ovál

Zastřešení bazénů tvaru ovál už dávno neplní ochranu jen v jednom hledisku, a to ochranu vody před vnějšími vlivy a mechanickým znečištěním. Zastřešení je v současné době chápáno jako moderní řešení pro všechny typy zapuštěných i volně stojících bazénů. Přináší bonusy pro váš bazén, jemuž prodlouží životnost o velkou řadu let.
zastřešení bazénu ovál

Protože – co si budeme povídat – měnit každých několik let bazén kvůli nevyhovujícímu stavu, to nikdo nechce. Užívat si pohodu a relax u vlastního zdroje zábavy, osvěžení i sportovního vyžití opravdu dlouho a pokud možno s minimálními zásahy, to je cíl každého majitele bazénu. Zastřešení je pak logickou volbou, která tento cíl umí naplnit.
 

Co získáte zastřešením bazénů typu ovál:

ovál zastřešení bazénu

Oválné bazénové zastřešení vyrábíme na míru zákazníků. Zvládneme bezkolejnicové, jednokolejnicové, dvoukolejnicové i případné atypické řešení pro váš bazén. Jakékoli rozměry, vzhled nebo tvary tak pro nás nejsou problém.

Každé zastřešení je realizováno na stabilní, ale zároveň dostatečně pevné konstrukci s výplní tvrzeného polykarbonátu, který splňuje všechny vysoké nároky na kvalitu i odolnost. Díky tomu se můžete spolehnout na praktickou funkčnost celého zařízení po celý rok.

Polykarbonát je možný volit z provedení:

 

Konstrukce je v barevném provedení v podstatě bez omezení. Můžete si vybrat jakýkoli barevný design tak, aby vám co nejlépe seděl do prostředí vaší zahrady nebo jiného místa, kde máte umístěný bazén.

 

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.