Zastřešení bazénu z Polska? Je to dobrá volba?

13. 6. 2023 | Jaroslav Hruška

Pokud uvažujete o zastřešení bazénu, narazíte na „výhodné“ nabídky ze zahraničí, například z Polska, které lákají na nízké ceny. Opravdu se to vyplatí? To prozradíme v dnešním článku.

Při nákupu ze zahraničí můžete narazit na několik ale. Pojďme se na některé z nich podívat.

zastřešení bazénu

1. Záruka

U českých dodavatelů můžete počítat s mnohdy nadstandardní zárukou na zastřešení bazénu. Díky tomu máte jistotu, že v případě jakýchkoli problémů dorazí servisní technik a problémy vyřeší. Máte však stejnou jistotu při nákupu v zahraničí? Na jak dlouho záruka platí? Nejsou v obchodních podmínkách výjimky, kterým díky jazykové bariéře neporozumíte?

 

2. Možnost servisu

I o zastřešení se je třeba starat a jednou za čas mu poskytnout servis. Máte jistotu, že u zahraničního dodavatele dokážete zařídit odpovídající servis? A za jakou cenu? Kolik bude účtováno za cestovné při několikaset kilometrové vyjížďce?

Tip: našim zákazníkům poskytujeme i pozáruční servis.

 

3. Kvalitní materiály

Pro výrobu používáme ověřené materiály od místních dodavatelů, které mají vysokou odolnost a životnost. Jak je tomu v zahraničí? Není nižší ceny dosáhnuto za použití materiálů s nižší nosností, stálostí proti UV záření atd?

 

4. Rychlost instalace

Díky blízkosti můžete očekávat rychlou a efektivní instalaci zastřešení. Nemusíte čekat na dodávky z jiných zemí nebo na techniky, kteří přijedou zdaleka. Jak to bude s instalací ze zahraničí? Mají zasmluvněné dodržení termínů atd?

 

5. Komunikace

Při komunikaci s polskými firmami můžete narazit na jazykové bariéru. To může způsobit nedorozumění nebo zpoždění v projektu nebo při instalaci.

 

6. Přepravní náklady

I když může být základní cena zastřešení v Polsku nižší, musíte zvážit i náklady na přepravu materiálů a pracovníků do Česka. Tyto náklady mohou značně zvýšit celkovou cenu projektu.

Tip: u nás máte instalaci i dopravu kalkulovanou v ceně zakázky.

 

7. Prohlédnutí výroby

Máte-li zájem, můžete nás osobně navštívit, zkontrolovat kvalitu práce či naživo prohlédnout vzorky. U polského dodavatele to může být návštěva výroby složitější.

 

zastřešení na horách

8. Místní normy a regulace

Zastřešení vyrábíme dle platných českých norem, máme všechny potřebné atesty, což zaručuje bezpečnost a bezzávadnost. Polský dodavatel nemusí být s těmito normami plně obeznámen.

 

9. Důvěryhodnost a reference

Před objednáním si můžete snadno ověřit naše reference a doporučení od zákazníků. Jak jsou na tom ostatní dodavatelé? Jak je zákazníci hodnotí na nezávislých platformách typu Google Bussines a sociálních sítích?

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů