Zastřešení terasy

Zastřešení terasy je skvělým řešením jak využívat vaši terasu nejen během letních měsíců, ale i během chladnějších dnů. Vytvořte si místo pro odpočinek a posezení bez ohledu na počasí. S perfektním zastřešením už vás nikdy nezaskočí náhlý letní déšť nebo silný vítr.

V chladných a větrných dnech jste zcela chráněny a můžete terasu využívat jako další obytný prostor a zvětšit tak prostor svého domu. Získáte tak ničím nerušené místo pro oddech a relaxaci. Letní večery mohou být také velmi chladné, ale vy si je nyní můžete užívat s přáteli v teple vaší letní zahrady.

Výhody zastřešení terasy

  • Využití terasy po celý rok
  • Ochrana před přímým slunečním svitem a nepříznivým počasím
  • V zimě vám střecha ochrání zahradní nábytek před sněhem a větrem
  • Rozšíření obytného prostoru vašeho domu
  • Zastřešená terasa zadržuje teplo
  • Ochrana vůči UV záření
  • Praktičnost, jednoduchost na údržbu, dlouhá životnost
  • Elegantní a prosvětlený design
  • Výběr z několika barevných odstínů
  • Není potřeba stavebního povolení

 

Model Letní zahrada

Zastřešení je velice elegantní, designové a zkvalitní váš pobyt na terase. Moderní zastřešení terasy Letní zahrada skvěle propojí váš interiér s exteriérem, jelikož je napojený na zeď vaší budovy a tak máte vstup na terasu přímo z domu. Design je lehký, prosvětlený a otevřený. Na vaší terase si odpočinete celý rok, za každého počasí.

Konstrukce je vyrobena z profilů slitiny hliníku, které jsou velice pevné. Tuto konstrukci je možné barevně upravit dle vašeho výběru. Výplň je dutinkový nebo plný polykarbonát, který má výborné termo-izolační vlastnosti, ochrání vůči UV záření, má dlouhou životnost a je jednoduchý na údržbu. Je možno si vybrat z několika barevných odstínů.

Terasové zakrytí bazénu lze vyrobit dle vašich preferencí. Průměr, výška a vzhled, je na vás. Na výběr je několik barev konstrukce až po barvu pojezdových drah.
 

Proč zvolit terasové zakrytí bazénu

Kdo nechce mít na své zahradě u rodinného domu krytý bazén v podobě velkého skleníku, pak volí terasové zakrytí bazénu, jež se obvykle posouvá ve směru delší strany. Jedná se o moderní zahradní prvek v designu přírodního dřeva, jež vypadá opravdu dobře a v zahradě nepůsobí vůbec rušivě. Jeho nespornou výhodou je hlavně to, že je-li bazén zakrytý, nestane se z něho jen nevyužitá zahradní plocha. Na terasové zakrytí bazénu lze totiž pohodlně umístit venkovní posezení v podobě pohodlné sedačky a jiných doplňků, protože díky své pevnosti je toto zakrytí přizpůsobeno k chůzi. 

Výsledek vypadá v porovnání s masivním krytím bazénu pomocí polykarbonátové střechy atraktivněji. Současně se svým luxusním vzhledem terasové zakrytí bazénu zabraňuje nebezpečnému pádu dětí nebo domácích mazlíčků do vody, chrání bazén před nečistotami z jeho okolí. Stává se tak stále oblíbenější alternativou zastřešení bazénů, pro niž se rozhoduje zvyšující se počet zákazníků.

Nabízené modely terasového zastřešení

Letní zahrada

Více informací

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů