Zastřešení vířivek | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Zastřešení vířivek

Zastřešení vířivek nabízí možnost zastřešení jakékoliv vířivé vany. Jsme schopni vyrobit, dodat a nainstalovat zastřešení i pro váš whirpool.
 

Výhody zastřešení vířivky:

 

Rozměry a specifikace zastřešení vířivekJe vířivka lepší než bazén?

Pokud jste si na zahradu pořídili  vířivku, pravděpodobně jste si vědomi všech výhod, které tento doplněk vaší zahrady propůjčuje. Na rozdíl od bazénu se dá využít doslova po celý rok, jedná se o daleko originálnější a relaxačnější zážitek a snadněji se čistí.
 

Největší problém vířivek bez zastřešení

Hlavním problémem vířivek je však riziko ztráty vody prostřednictvím odpařování. Odpařování může způsobit únik vody prostřednictvím sublimace. Tento problém pro vás řeší zastřešení vířivky, které způsobí, že odpařená voda zpátky klesne do vířivky a vy tak nebudete plýtvat vodou.
 

Plejáda výhod zastřešení vířivky

Krom toho s sebou přináší zastřešení vířivky řadu sekundárních výhod. Stejně jako zastřešený bazén si můžete zastřešenou vířivku užít v jakémkoliv počasí a nejen teplotě. Ať už prší, sněží, nebo pálí letní sluníčko v plné síle, zastřešení vířivky je vždy vhodným doplňkem. V případě příliš silného slunce vytvoří příjemný stín a během srážek slouží jako ochranný filtr. Rovněž v rámci dlouhodobé údržby se vám zastřešení vířivky vyplatí. Během podzimních měsíců vám do ní může začít padat listí, či babí léta, na jaře a v létě také různé mušky a nepříjemný hmyz. Zastřešení vířivky vás těchto problémů jednoduše a elegantně zbaví. Rovněž je zastřešení velmi estetickým doplňkem a vašemu víření dodá kouzelnější atmosféru. A se zastřešením se vy a vaše drahá polovička budete ve vířivce cítit daleko intimněji a odvážněji.
 Možnosti vzhledu

Barva konstrukce

stříbrný elox
bronz elox
libovolná barva dle RAL vzorníku

Barva polykarbonátu

čirá (plná)
kouřová (plná)
světle modrá (plná)
čirá (dutinka)
kouřová (dutinka)
světle modrá (dutinka)

Barva pojezdových drah

stříbrný elox
bronz elox

POPTEJTE NÁS

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.