Stříšky nad vchody | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Stříšky nad vchody

Přístřešky nad dveře nabízí účinnou ochranu vstupního prostoru domu před deštěm, sněhem a jinými nečistotami. Elegantní řešení, které přizpůsobíme vašem domu poskytně dostatek času pro nalezení klíčů i schování se před deštěm.

Zpravidla hliníkové konstrukce stříšek jsou upraveny eloxováním a spojeny nerezovými šrouby, případně jsou řešeny jako hliníkový či nerezový svařenec. Přístřešky, stříšky i prosvětlovací pásy jsou přizpůsobeny požadavkům klienta a možnostem provedení. I při komplikovanějších tvarech bývají tyto konstrukce levnější než systémové prosklení.

 

Řešení přesně podle vašich potřeb

Díky vizualizaci mohou být polykarbonátové části štříšek nad vchody vždy uzpůsobeny konkrétní stavbě. Výplně z polykarbonátových desek vykazují kromě skvělých tepelně-izolačních vlastností i vynikající odolnost proti ohni a fungují zároveň jako protihluková izolace. Nosné konstrukce se vyrábějí jako nerezové nebo hliníkové svařence. V případě zimních zahrad a zastřešení teras se často používá kombinace polykarbonátu a skla.
 

Získat více informací

 

5 důvodů, proč nainstalovat stříšku na vchodové dveře

Uvažujete, že si pořídíte stříšku nad vchodové dveře, ale stále o tom nejste pevně přesvědčení? Pořád si v hlavě přehráváte všechna pro a proti? Po přečtení následujících důvodů už váhat nebudete.
 

Vytvoříte si umělé zádveří

Každý z nás určitě zažil situaci, když se za sychravého počasí vracíte domů, těšíte se na teplo domova, ale nemůžete najít klíče a tak stojíte venku, prší na vás nebo na vás dokonce sněží a vy se marně snažíte schované klíče najít? Díky stříšce nad vchodovými dveřmi se této situaci vyvarujete.
 

Zvýšíte životnost dveří

I když se to nemusí zdát, tak sníh a déšť obzvlášť zkracují životnost vchodových dveří. Například dřevěné dveře vysychají poměrně dlouho a během doby, kdy se v nich drží vlhkost mohou začít pracovat. Vchodové dveře jsou poměrně drahá záležitost, proto se stříška rozhodně vyplatí.
 

Lépe ochráníte své bezpeči

Než v dešti stihnete proklouznout domů, tak máte cákance v chodbě, když je nasněženo, tak nastává stejný scénář. Stačí, aby fouklo a sněhová sprška se rozpustí a rázem máte za dveřmi louži. I před těmito nepříjemnostmi stříška vaši domácnost ochrání. Další výhodou je, že i rohož venkovní rohož zůstává v suchu, očistíte si boty a nebudete muset několikrát vytírat podlahu v chodbě.
 

Máte čisté dveře

Stříška nad vchodovými dveřmi vám ušetří čas i v tom smyslu, že nebudete muset tak často omývat dveře, futra a prahy, hlavně na podzim a v zimě. Navíc si můžete na dveře klidně pověsit dekoraci a nemusíte mít strach, že by ji déšť nebo sníh poničil.
 

Je to pěkné a zlepší to design

Stříšky nad vchody mají nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Nemusíte se bát, že nenajde tu pravou, která by se nehodila k vašemu domu. Nabízíme opravdu široký výběr, určitě si vyberete a pokud ne, tak se nabízí i varianta stříšek přímo na míru. 

Poptat nejlepší cenu

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.