Stříšky nad vchody

Přístřešky nad dveře nabízí účinnou ochranu vstupního prostoru domu před deštěm, sněhem a jinými nečistotami. Elegantní řešení, které přizpůsobíme vašem domu poskytně dostatek času pro nalezení klíčů i schování se před deštěm.

Zpravidla hliníkové konstrukce stříšek jsou upraveny eloxováním a spojeny nerezovými šrouby, případně jsou řešeny jako hliníkový či nerezový svařenec. Přístřešky, stříšky i prosvětlovací pásy jsou přizpůsobeny požadavkům klienta a možnostem provedení. I při komplikovanějších tvarech bývají tyto konstrukce levnější než systémové prosklení.

stříška nad vchod
 

Řešení přesně podle vašich potřeb

Díky vizualizaci mohou být polykarbonátové části štříšek nad vchody vždy uzpůsobeny konkrétní stavbě. Výplně z polykarbonátových desek vykazují kromě skvělých tepelně-izolačních vlastností i vynikající odolnost proti ohni a fungují zároveň jako protihluková izolace. Nosné konstrukce se vyrábějí jako nerezové nebo hliníkové svařence. V případě zimních zahrad a zastřešení teras se často používá kombinace polykarbonátu a skla.
 

Nezávazně poptat cenu

 

5 důvodů, proč nainstalovat stříšku na vchodové dveře

Uvažujete, že si pořídíte stříšku nad vchodové dveře, ale stále o tom nejste pevně přesvědčení? Pořád si v hlavě přehráváte všechna pro a proti? Po přečtení následujících důvodů už váhat nebudete.
 

Vytvoříte si umělé zádveří

Každý z nás určitě zažil situaci, když se za sychravého počasí vracíte domů, těšíte se na teplo domova, ale nemůžete najít klíče a tak stojíte venku, prší na vás nebo na vás dokonce sněží a vy se marně snažíte schované klíče najít? Díky stříšce nad vchodovými dveřmi se této situaci vyvarujete.
 

Zvýšíte životnost dveří

I když se to nemusí zdát, tak sníh a déšť obzvlášť zkracují životnost vchodových dveří. Například dřevěné dveře vysychají poměrně dlouho a během doby, kdy se v nich drží vlhkost mohou začít pracovat. Vchodové dveře jsou poměrně drahá záležitost, proto se stříška rozhodně vyplatí.
 

Lépe ochráníte své bezpeči

Než v dešti stihnete proklouznout domů, tak máte cákance v chodbě, když je nasněženo, tak nastává stejný scénář. Stačí, aby fouklo a sněhová sprška se rozpustí a rázem máte za dveřmi louži. I před těmito nepříjemnostmi stříška vaši domácnost ochrání. Další výhodou je, že i rohož venkovní rohož zůstává v suchu, očistíte si boty a nebudete muset několikrát vytírat podlahu v chodbě.
 

Máte čisté dveře

Stříška nad vchodovými dveřmi vám ušetří čas i v tom smyslu, že nebudete muset tak často omývat dveře, futra a prahy, hlavně na podzim a v zimě. Navíc si můžete na dveře klidně pověsit dekoraci a nemusíte mít strach, že by ji déšť nebo sníh poničil.
 

Je to pěkné a zlepší to design

Stříšky nad vchody mají nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Nemusíte se bát, že nenajde tu pravou, která by se nehodila k vašemu domu. Nabízíme opravdu široký výběr, určitě si vyberete a pokud ne, tak se nabízí i varianta stříšek přímo na

Proč zastřešení od nás

Kalkulace zastřešení online

Vyplňte online formulář a zjistěte ihned a ZDARMA cenu zastřešení na Váš email.

Kalkulace zdarma

Zavolejte nám!

Poradíme vám s výběrem zastřešení pro váš bazén. Nebojte se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Volejte specialistu na zastřešení

+420 515 157 005

 

Znáte nás z časopisů