Zastřešení bazénů | alupo.cz
KALKULACE ZDARMA+420 515 157 005

Archiv novinek

Jak na základovou desku pod bazén?

20.11.2021
Pokud jste se rozhodli zbudovat na svém pozemku zapuštěný bazén, měli byste vzít v potaz několik důležitých faktorů. Budete se muset vypořádat s vhodným prostorem, umístěním bazénu a technickým řešením. U zapuštěných nebo polozapuštěných bazénů je pak nejdůležitější kvalitní stavební příprava. Tedy hlavně vybudování základové desky. Jak udělat základovou desku pod bazén?

Jak zakomponovat do zahrady zastřešení bazénu?

2.11.2021
Vybavit si bazén zastřešením, patří mezi nejprozíravější investice do zdraví a vlastně i rodinného zázemí. Kvalitní zastřešení bazénu totiž prodlužuje dobu využívání bazénu a navíc se může tento prvek stát i ozdobou vaší zahrady. Jak zakomponovat do zahrady zastřešení bazénu?

Slaná voda v bazénu - průvodce, jak na to

13.8.2021
V dnešním článku se zaměříme na slanou vodu v bazénu a vše, co to obnáší.

Oslavili jsme 20 let

30.7.2021
A slavili ve velkém! Po roce odkladů (kvůli Covidu) jsme sezvali naše zaměstnance, obchodní partnery a kamarády a oslavili 20. výročí firmy. V prostorách restaurace U Slunce jsme strávili příjemné odpoledne a veselý večer😊.

Celozávodní dovolená

27.7.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že v době od od 2.8.2021-6.8.2021 proběhne v naší společnosti celozávodní dovolená. V tomto období bude provoz společnosti pozastaven.

Jak probíhá montáž zastřešení bazénu?

14.6.2021
Pokud si chcete déle užívat teplou vodu v bazénu a zároveň si usnadnit starosti s padajícími nečistotami do vody, vyberte si vhodné zastřešení bazénu. K dispozici jsou varianty pro volně stojící bazény i takové, které navazují na zeď. Zjistěte si, co všechno je potřeba připravit a jak probíhá taková montáž.

Jak vybrat bazén? Kompletní průvodce

11.3.2021
Přípravy na léto se začínají rozbíhat a třeba i vy právě přemýšlíte, jak vybrat ten správný bazén. V horkých letních dnech totiž takový studený bazén hned na zahradě přijde vhod.

Jak vybrat bazénový vysavač?

11.2.2021
Bazénový vysavač je nejen v koupací sezóně hlavním pomocníkem při údržbě vašeho bazénu. Jeho výběr záleží na několika faktorech, jako je velikost bazénu, jednotlivé funkce vysavače či jeho automatický provoz.

Zastřešené zapuštěné bazény. Známe výhody a nevýhody

12.1.2021
Taky máte dost veřejných koupališť? Podívejte se s námi na zajímavou alternativu pro domácí koupání.

Do konce roku za původní ceny

2.11.2020
Objednejte do konce roku a ušetřete.

Jak na zazimování zastřešeného bazénu?

1.11.2020
Léto už je pryč a s postupným ochlazováním se k nám neúprosně blíží zima. Než však přijdou mrazy, je nutné zazimovat váš bazén, aby vám mohl dělat radost i příští léto.

Jak snížit chlór v bazénu?

9.10.2020
Chlór do bazénové vody patří kvůli eliminaci nečistot a bránění bujení řas a sinic. V příliš velké koncentraci však znamená nepříjemné koupání..

Jaká je nejlepší bazénová filtrace?

9.9.2020
Jaké existují typy filtrace pro bazény? A podle čeho vybírat? V článku vám to objasníme.

Jak vyčistit dno bazénu? Zbavte se snadno a rychle usazenin

11.7.2020
Teplé počasí vybízí k vodním radovánkám v příjemném soukromí vlastní zahrady. Jenže co když vás od skoku přímo do osvěžujících vod odradí zelené dno jako v rybníku Brčálníku?

Jaký je ideální povrch kolem bazénu?

11.6.2020
Vybrat ideální povrch kolem bazénu se může zdát složité, proto je dobré si ujasnit, co přesně očekáváte. Protože budete po povrchu chodit bosýma a mokrýma nohama, měl by být příjemný, odolný a neměl klouzat. Podívejte se na nejčastější možnosti řešení okolí bazénu.

Jak na řasy v bazénu?

11.5.2020
Řasy v bazénu nejsou ničím neobvyklým a setkal se s nimi pravděpodobně každý, kdo bazén má. Vodní řasy se objevují jako nepříjemná součást horkých dní, protože právě vysoké teploty a nedostatečná péče o bazén jsou jejich spouštěčem.

Prodáváme bazénovou chemii

17.4.2020
Nově je u nás k dispozici prodej veškeré bazénové chemie CTX a PROFIPOOL + bazénové soli.

Upozornění k aktuální situaci

13.3.2020
.Vážení obchodní partneři a zákazníci,jsme ryze česká firma. Současná situace nijak neovlivňuje chod naší společnosti. Všichni naši zaměstnanci jsou zdraví a průběžně kontrolováni.

Jak ohřát vodu v bazénu?

19.2.2020
Venkovní bazén se stává již téměř standardem našich rodinných domů i chat. Ale jak je to s ohříváním vody?

Servis bazénů není radno podcenit. Na co se připravit?

15.1.2020
Mít v dnešní době na zahradě bazén není kdovíjaký luxus. Dovolit si ho může v podstatě úplně každý. Bazén ale není jen radost a veselí v podobě vítaného osvěžení..

Profesionální
přístup
Příznivé ceny
Česká výroba
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.